kontaktai

Pradžia / Kontaktai

Pramonės g. 26, LT-78151 Šiauliai

Gėlių g. 2, Avižieniai Vilnius

Sandraugos g. 18, LT-52100 Kaunas​

Vilniaus pl. 8, LT-94105 Klaipėda​

Baltijos pr. 6A, LT-94106 Klaipėda, PC Smiltė (salonas)​

Turite klausimų? Susisiekite

Dažniausiai užduodami klausimai

Polikarbonato danga yra lengva, skaidri, atspari smūgiams. Tai vienas stikpriausių plastikų atlaikančių dideles apkrovas. Tarnavimo laikas iki 20 metų.

Stiklo danga-grūdintas 8-ar 10 mm stiklas, labai ilgaamžė,tvirta, įvairių spalvų, prabangos įvaizdį kurianti medžiaga. Tarnavimo laikas-neribotas.

Taip. Garantija konstrukcijoms suteikiame 5 metus

Rėminės terasos konstrukcija yra pigesnė, sandaresnė, galimybė rinkis stiklo ir profilio spalvas. Tinkama moderniems ir klasikiniams pastatams.
Tuo tarpu berėmė konstrukcija – yra mažiau sandari, bet suteikianti prabangos ir papildomos vertės pastatui, bei neužstojamas vaizdas. Jausmas lyg terasa be stiklų. Galimybe rinkis įvairių tonų stiklus.

Tai yra individualus gaminys, skaičiuojamas kiekvienam klientui asmeniškai. Klientą mes išklausome ir stengiamės suprasti jo norus ir lūkesčius. Todėl projektai visada yra individualūs ir maksimaliai atitinkantys kliento poreikius.

Stoginė automobiliui suderinus su klientu visus klausimus pagaminama per 6-8 savaites.

Įstiklinta terasa tiks ir klasikiniam namui ir moderniam. Terasos stiklinimą renkasi tie žmonės, kurie nori ilgiau rudenį bei ankstyvą pavasarį jaukiai stebėti gamtą. Teraso stiklinimas ir visiems namams suteikia papildomo jaukumo ir vertės. Stiklo terasa prailgina sezoną, o ją apšildžius, galėsite mėgautis terasos malonumais ištisus metus, ji net gali tapti žiemos sodu.

Sekite mus