Terasos

Pradžia / Terasos

Terasų įrengimas

Nuspręsti, ar jums reikalinga terasa, yra gana paprasta užduotis. Tačiau nuspręsti, koks turėtų būti šios terasos tipas, spalva arba visas dizainas gali tapti tikru iššūkiu.

Pirmiausia svarbu apsvarstyti, kokius tikslus norite pasiekti turėdami terasą. Ar tai bus vieta poilsiui ir laisvalaikio praleidimo vietą su šeimą, o gal norite ją panaudoti kaip darbinę erdvę? Ar terasa turės būti atvira didžiają dalį laiko, ar ji bus uždara? Šie klausimai gali padėti jums nuspręsti dėl terasos tipo.

Be to, nepamirškite apsvarstyti ir praktinius klausimus, tokius kaip terasos priežiūra, medžiagų pasirinkimas, kuris atitinka jūsų klimatą ir vietos aplinką, bei galimybės terasą pritaikyti skirtingoms sezono reikmėms. 

Rėminė terasa

Rėminis terasų stiklinimas – tai gana kompaktiškas ir patvarus sprendimas. Šio tipo terasa bus jauki, šilta ir patogi net šaltesniais metų laikais, ypač jei naudojate krosnelę ar židinį. Be to, ji puikiai apsaugo gyvenamąsias patalpas nuo šalčio ir triukšmo, suteikdama namui papildomą sandarumo.

Rėminio terasų stiklinimas gali būti pagamintas iš medžio, plastiko arba aliuminio, taip pat galima rinktis iš daugybės medžiagų derinių. Dažniausiai naudojamos aliuminio konstrukcijos, kurios pasižymi savo universalumu. Jos tinkamos tiek daugiabučių, tiek privačių namų terasoms ir gali būti pritaikytos tiek moderniam, tiek klasikiniam stiliaus terasoms.

Ypatybės, kurios būdingos terasų stiklinimui aliuminio sistemomis, apima:
 • Galimybę pasirinkti stumdomą arba varstomą sistemą, priklausomai nuo jūsų terasos poreikių.
 • Stumdomų sistemų pasirinkimą nuo dviejų iki keturių bėgelių, priklausomai nuo terasos dydžio ir stiklo sekcijų skaičiaus, kurias norite atverti.
 • Aliuminio konstrukcijos stiklo varčios gali laisvai judėti dvejomis kryptimis.
 • Galimybę montuoti sistemą su užraktais ir fiksatoriais, užtikrinant papildomą saugumą.
 • Aliuminio konstrukcijos yra lengvos, kas ypač svarbu terasoms, kurios nėra ant žemės lygio, kad nebūtų pernelyg didelė apkrova.
 • Galimybę pasirinkti pageidaujamą aliuminio profilio spalvą, kuri yra dažoma itin kokybiškai miltelinio dažymo technologija arba naudojama anoduoto aliuminio sistema, kuri yra atspari korozijai, dėvėjimuisi ir įbrėžimams.
 • Stiklinimui dažniausiai naudojamos nuo 4 iki 8 mm storio stiklas (bet galimi ir kiti storio variantai), taip pat galima pasirinkti specialius stiklo paketus, kurie efektyviai mažina triukšmą iš aplinkinių šaltinių.
  Tai ekonomiškas terasų stiklinimo pasirinkimas, kuris suteikia gerą santykį tarp kainos ir kokybės.
 • Suteikiame garantija.
bereme terasa

Berėme terasa

Berėminis terasų stiklinimas prideda modernumo ir šiuolaikiškumo jūsų pastatui, leisdamas jums mėgautis terasos malonumais nuo pavasario iki rudens. Šios konstrukcijos nėra visiškai sandarios, tačiau puikiai apsaugo nuo lietaus, vėjo, nešamų dulkių ir lapų, taip pat nuo vabzdžių vasaros vakarais.

Berėminio stiklinimo ypatybės:
 • Tai gali būti visiškai atsiverianti terasos stiklinimo sistema, leidžianti jums lengvai suskleisti stiklines sekcijas ir pasinaudoti atvira terasa, kada panorėsite.
 • Galite pasirinkti slankiojančias stiklines sekcijas, kurios atsiveria į terasos vidų, arba abi šias galimybes derinti.
 • Berėminio stiklinimo konstrukcija gali būti labai individualiai pritaikoma: vientisos stiklinės sekcijos gali užimti visą terasos aukštį, o maksimalus sekcijos dydis gali siekti iki 3,4 metrų.
 • Stiklinimui naudojamas 6 mm, 8 mm, 10 mm arba 12 mm grūdintas stiklas, kuris dūžta tik nuo labai stiprių smūgių.
 • Berėminis stiklinimas yra itin pralaidus šviesai.
 • Jūs galite pasirinkti tonuotą, matinį ar su įvairiais raštais stiklą.
 • Šią sistemą galima naudoti ne tik terasų stiklinimui, bet taip pat balkonams, verandoms ar patalpų viduje kurti modernias ir lengvas pertvaras.
 • Berėminis stiklinimas suteikia pastato išvaizdai išskirtinumą ir patalpoms elegancijos, tačiau ji yra mažiausiai sandari iš visų galimų stiklinimo sistemų.
 • Suteikiama garantija.

Jei negalite nuspręsti, kuris terasų stiklinimo būdas Jums tinkamiausias, nedvejokite susisiekti su mūsų konsultantais. Jie atsakys į visus Jūsų klausimus, atsižvelgs į Jūsų būsto ypatybes ir poreikius, ir pasiūlys įvairius terasos stiklinimo variantus bei suteiks patarimų dėl pasirinkimo. Mes esame čia, kad padėtume Jums pasirinkti geriausią sprendimą, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius ir stiliaus reikalavimus.

terasų pavyzdžiai

Turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas?

Atsakymą gausite per 1 darbo dieną.

Sekite mus