tureklai

Pradžia / Tureklai

STIKLO TURėKLAI

Stiklo turėklai yra unikalus sprendimas jūsų namams ar net verslui, kuris suteikia modernumo jausmą ir estetinį išskirtinumą. Tai patikima ir saugi konstrukcija, dažnai pasirenkama kaip apsauginis barjeras balkonui, laiptams ar terasai. Šio tipo turėklai gali būti įvairių atspalvių, dekoruoti įvairiais raštais ar net piešiniais. Turėklai gali būti gaminami naudojant dvi pagrindines konstrukcijos rūšis: statramščius arba berėmę konstrukciją. Be to, stiklas, kuris naudojamas šiems turėklams, dažnai yra grūdintas arba grūdintas-laminuotas, užtikrinantys dar didesnį jų saugumą ir patvarumą.

Kodėl verta rinktis stiklo turėklus?

Tradiciniai geležies ar medienos turėklai buvo naudojami ilgą laiką ir atliko savo vaidmenį kada kitokių pasirinkimų ir nebuvo, tačiau su technologijų pažanga atsirado ekonomiškai efektyvesnė alternatyva. Stiklinių turėklų sistema yra modernus, patikimas ir universalus pasirinkimas, kuris atitinka šiuolaikinius reikalavimus ir poreikius.

Ši sistema pasižymi lengva priežiūra – stiklinius turėklus paprastai pakanka nuvalyti specialiu stiklo valymo skysčiu ir švarią servetėlę, taip pat, kaip valote langus.
Stikliniai turėklai taip pat suteikia puikų vaizdą – grūdinto stiklo turėklai yra praktiškai permatomi, todėl jie neapsunkina jūsų vaizdo į aplinką, pvz., sodą ar gamtą. 
Jų universalumas yra svarbus privalumas – dėl modernaus dizaino šiuos turėklus galima lengvai pritaikyti prie bet kurio namo dizaino.
Saugumas yra dar vienas svarbus aspektas. Daugelis žmonių mano kad stikliniai turėklai yra trapūs, bet tai yra klaidinga nuomonė. Grūdinto stiklo turėklai yra labai stiprūs ir gali atlaikyti daugiau, nei dauguma žmonių galvoja.
 
Projektuojame, gaminame ir montuojame

Balkonų turėklus | terasų turėklus

Gaminame grūdintus ar laminuotus stiklinius turėklus pagal individualius užsakymus. Turėklai su stiklu gali būti įvairių atspalvių – galite rinktis skaidrų, matinį, tonuotą, išskaidrintą stiklą ir prie jo derinti pagal RAL dažytas furnitūros detales.

Patikimumą bei praktiškumą deriname su estetika.

Turėklų darbų pavyzdžiai

Turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas?

Atsakymą gausite per 1 darbo dieną.

Sekite mus