Pradžia / Straipsniai / Kaip stiklinės terasos gali pasitarnauti žiemą
kaip-stiklines-terasos-gali-pasitarnauti-ziema

Kaip stiklinės terasos gali pasitarnauti žiemą

Struktūrą

Žiema yra metų laikas, kai daugelis nori daugiau laiko praleisti jaukiuose namuose, o ne lauke. Tačiau stiklinė terasa gali būti puiki vieta lesti laiką šaltomis žiemos dienomis. Ją tiesiog galima pritaikyti pagal savo poreikius. Jeigu nesugalvojate kaip išnaudoti įstiklintą terasą būtent žiemos metu, štai keletas idėjų, kaip galite ją išnaudoti būtent šaltuoju metų laiku.

Sukurkite savo žiemos sodą

Jei mėgstate auginti augalus, galite paversti savo įstiklintą terasą į žiemos sodą, kuris suteiks jūsų namams spalvingumo ir gyvybingumo. Galite pasirinkti augalus, kurie gerai toleruoja šaltį ir šviesos trūkumą, pvz., eglutes, paparčius, kaktusus arba sukulentus. Taip pat galite pasodinti žydinčius augalus, kurie suteiks spalvų ir kvapų, pvz., narcizus, begonijas arba azalijas. Nepamirškite reguliariai laistyti ir tręšti savo augalų, taip pat užtikrinti pakankamą ventiliaciją ir apšvietimą. Žinoma, tokie augalai nepatirs didžiulio streso, jeigu terasoje bus įrengtos pakankamos šildymo sistemos.

Įrenkite būtent žiemai skirtą poilsio kambarį

Jei mėgstate atsipalaiduoti ir kartais pasvajoti, galite paversti savo įstiklintą terasą į žiemos svajonių kambarį, kuris suteiks jums ramybės ir poilsio. Galite pastatyti patogią sofą arba fotelį, ant kurio galėsite gulėti ir skaityti knygas, klausytis muzikos arba medituoti. Taip pat galite padengti savo terasos grindis kilimais arba pledais, ant kurių galite sėdėti arba gulėti su savo šeima arba draugais. Jei norite sukurti dar daugiau jaukumo ir romantiškumo, galite uždegti žvakutes arba pakabanti girliandas su lemputėmis, kurios suteiks jums šviesos ir šilumos.

Galite sukurti pramogų zoną

Jei mėgstate linksmybes ir žaidimus, galite paversti savo įstiklintą terasą į žiemos pramogų zoną, kurioje galite smagiai praleisti laiką su savo šeima arba draugais. Galite pasidėti stalo žaidimus, kortas, dėliones arba kitus žaidimus, kuriuos galėsite žaisti kartu. Taip pat pasistatykite televizorių arba projektorių, kurie leis jums žiūrėti filmus arba serialus. Jei norite dar daugiau veiksmo ir adrenalino, galite prijungti turimą konsolę arba kompiuterį, kurie leis jums žaisti video žaidimus.

Reikia patarimo?

Mūsų komanda pasiruošusi jums padėti

Reikia patarimo?

Mūsų komanda pasiruošusi jums padėti

Terasa gali būti puiki vieta piknikui net ir žiemos metu

Jei mėgstate skaniai pavalgyti, galite paversti savo įstiklintą terasą į vietą žiemos piknikams, kurioje bus galima mėgautis mėgstamais patiekalais ir gėrimais. Tiesiog pastatykite savo terasoje staliuką, ant kurio būtų galima padėti maistą ir gėrimus. Jei norite dar daugiau kvapų ir aromatų, galite uždegti kvapniąsias žvakes ar smilkalus.

Terasą galite išnaudoti kaip vietą sportui

Jei mėgstate sportuoti ir judėti, galite paversti savo įstiklintą terasą į žiemos sporto aikštelę, kurioje galite užsiimti savo mėgstama fizine veikla. Terasoje galite pasidėti sporto inventorių, pvz., dviračius, bėgimo takelius, svorius, gimnastikos kilimėlius arba kamuolius. Tokia vieta sportui tikrai bus išskirtinė, nes vis dėlto – joje galėsite atlikti norimus pratimus netrukdomi, o taip pat netrukdysite ir savo artimiesiems. Be to, terasoje galbūt pavyks lengviau išlaikyti žemesnę temperatūrą, kuri neleis smarkiai prakaituoti intensyvios veiklos metu. Jeigu žiemos metu terasoje yra ypač šalta, galite pasistatyti mobilų šildytuvą. Turėkite galvoje, kad temperatūrai pakilus, būtina užtikrinti ir atitinkamą oro cirkuliaciją. Juk nenorėtumėte, kad susidaręs kondensatas paskui pavirstų ledu, kuris pažeistų stiklines terasos pertvaras.

Kaip matote, įstiklinta terasa žiemos metu gali būti naudojama įvairiais būdais. Tereikia tik šiek tiek kūrybiškumo ir fantazijos. Svarbu atminti, kad tokia vieta turėtų būti tinkamai įrengta, nes nuo to priklausys ir komforto lygis.
KITOS NAUJIENOS

Sekite mus