Pradžia / Straipsniai / Įstiklintos terasos privalumai skirtingais metų laikais
istiklintos-terasos-privalumai-skirtingais-metu-laikais

Įstiklintos terasos privalumai skirtingais metų laikais

Struktūrą

Terasa yra viena iš tų namo konstrukcijų, kuri turi būti tinkamai prižiūrima kiekvienu metų sezonu. Gaila, tačiau ne visada oras leidžia ja naudotis taip, kaip norėtume. Kartais lietus, vėjas, šaltis ar karštis trukdo mėgautis visu jos potencialu. Kaip išspręsti šią problemą? Vienas iš variantų yra tiesiog terasų stiklinimas.

Įstiklinta terasa yra apsaugota nuo išorinių veiksnių specialiai sumontuotomis stiklo konstrukcijomis. Įstiklintą terasą galima naudoti skirtingais metų laikais ir pasinaudoti būtent jos suteikiamais sezoniniais privalumais. Kokius privalumus turi įstiklinta terasa?

Pavasaris

Pavasario metu oras būna kintantis ir nepastovus. Kartais saulėta ir šilta, o kartais lietinga ir vėsu. Įstiklinta terasa leidžia mėgautis pavasario spalvomis ir kvapais, nesirūpinant dėl oro. Jei lyja, galima uždaryti langus ir sėdėti sausoje ir jaukioje erdvėje. Jei saulėta, galima juos atidaryti ir leisti pavasario orui patekti į terasą. Be to, įstiklinta terasa apsaugo nuo vabzdžių ir alergenų, kurie dažnai būna pasitaikantys pavasario pradžioje.

Vasara

Vasarą daugelis mėgsta praleisti laiką lauke, bet kartais karštis gali būti nepakenčiamas. Įstiklinta terasa suteikia galimybę mėgautis vasaros šiluma ir saule, bet nejausti jos neigiamų poveikių. Jei per karšta, galima uždaryti langus ir įjungti ventiliatorių ar kondicionierių, kad būtų vėsiau. Jei norisi saulės, galima atidaryti langus. Be to, įstiklinta terasa apsaugo nuo dulkių, smogo ir triukšmo. Žinoma, daug ką lemia terasos įrengimas ir stiklinimo procesas. Kai kurie stiklo paketai tiesiogiai apsaugo nuo UV spindulių. Kitos stiklo plokštės puikiai izoliuoja garsą. Dar kitos stiklinės pertvaros puikiai sulaiko šilumą ir šaltį. Tad, stiklindami terasą, turite gerai apsvarstyti kokio funkcionalumo norisi ir ką galite sau leisti.

Reikia patarimo?

Mūsų komanda pasiruošusi jums padėti

Reikia patarimo?

Mūsų komanda pasiruošusi jums padėti

Ruduo

Ruduo yra metų laikas, kai gamta keičia savo spalvas ir rengiasi žiemai. Rudens grožis yra nepakartojamas, bet kartais sunku jį pamatyti dėl lietaus, vėjo ar rūko. Įstiklinta terasa leidžia stebėti rudens spalvų žaismą ir gamtos pokyčius, nepaistant to, koks už lango yra oras. Jei vyrauja lietus ar vėjas, galima uždaryti langus ir žiūrėti pro juos kaip į paveikslą. Jei vyrauja rūkas ar migla, galima juos atidaryti ir pajusti rudens drėgmę ir gaivumą. Be to, įstiklinta terasa apsaugo nuo šalčio ir drėgmės, kurie gali sukelti peršalimą ar slogą. Atminkite, kad įstiklintoje terasose bet koks oro šildytuvas veiks efektyviau nei atvirtoje erdvėje. Tad, stiklinimas tikrai išeitų į naudą ir šiuo požiūriu.

Žiema

Žiema yra metų laikas, kai gamta ilsisi ir sniego baltumas dengia viską. Žiemos žavesys yra nuostabus, bet kartais šaltis ar sniegas gali būti šiek tiek varginantys. Įstiklinta terasa leidžia mėgautis žiemos stebuklais, nejaučiant šalčio ar drėgmės. Jei šalta ar sninga, galima uždaryti langus ir įsijungti šildytuvą ar užkurti židinį, kad būtų jaukiau. Žinoma, bet kokia šildymo sistema turi būti įrengiama laikantis įrangos naudojimo reikalavimų. Tai reiškia, kad nevalia šildytuvų naudoti tokios temperatūros metu, kuri yra pavojinga remiantis įrangos naudojimo instrukcija.

Kaip matome, įstiklinta terasa turi daug privalumų skirtingais metų laikais. Ji leidžia mėgautis gamtos grožiu ir oru, bet taip pat suteikia apsaugą ir komfortą. Tai yra puiki investicija į savo namus ir gyvenimo kokybę. Jei norite įstiklinti savo terasą, patariama kreiptis į profesionalus, kurie padės pasirinkti tinkamą stiklo konstrukciją ir atliks kokybišką darbą, o jums tik liks mėgautis rezultatu ir komfortu naujoje atpalaiduojančioje erdvėje.
KITOS NAUJIENOS

Sekite mus