Pradžia / Straipsniai / Ar verta įsistiklinti balkoną?

Ar verta įsistiklinti balkoną?

Struktūrą

Balkonų stiklinimas, pirmiausia, tai yra saugumas. Greta to – jaukumas, estetiniu aspektu – puikus pasirinkimas senos statybos atrenovuotus namus padaryti modernesniais, inovatyvesniais. Kokybiškai įstiklintas balkonas tarnaus Jums daugelį metų, jo priežiūra nebus sudėtinga, o ši erdvė tarp lauko ir namų – galės tarnauti visus metus.


Maksimalus saugumas


Balkonų stiklinimas – tai galimybė šioje erdvėje jaustis kur kas saugesniu. Dažniausiai naudojama aliuminio konstrukcija yra stumdoma, tad – patogi, gali būti reguliuojama pagal žmogaus poreikius, tačiau – visiškai saugi. Tai itin aktualu tiems, kurie turi mažų vaikų bei gyvūnų. Maksimalus saugumas neatsiejamas ir nuo dažniausiai naudojamų PVC rėmų, kurie yra ne tik patvarūs, ilgaamžiai, tačiau taip pat ir labai gerai izoliuojantys, tad sulaiko šilumą balkone, mėgautis šia erdve galima ne tik vasaromis, tačiau ir vėsesniu metų laiku.
Plastikinio lango rėmai, kaip rodo atlikti tyrimai, yra kur kas saugesni nei pagaminti iš kitų medžiagų, pavyzdžiui, medžio. Iš aukštos kokybės pagaminto plastiko rėmą išlaužti yra labai sunku, netyčia – praktiškai neįmanoma, o papildomai įmontuoti prieš įsilaužiminiai apkaustai užtikrins dar daugiau saugumo ir ramybės (ypač tiems, kurie gyvena daugiabučio pirmame aukšte).


Garso ir šilumos izoliacija


Balkono stiklinimas labai dažnai yra pasirenkamas kaip opcija leidžianti sukurti jaukią erdvę, kurioje bus galima mėgautis buvimu ir ankstyvą pavasarį, ir tuo pačiu vėlyvą rudenį. Greta šilumos saugojimo aspekto reikia nepamiršti, kad įstiklinus balkoną bus galima džiaugtis ir kur kas geresne akustika, tai yra, sandarus balkonas izoliuos garsus, kurie „ateina“ iš lauko. Tai itin svarbu tiems, kurie gyvena didmiesčiuose, judriose miesto gatvėse. Žinoma, kad izoliacijos lygis kinta priklausomai nuo dedamo rėmo storio bei stiklo paketo pločio, tad visada reikia tartis su specialistais, kurie įvertinę būsto aplinką bei kitus rodiklius – padės nuspręsti ir dėl konstrukcijos techninių parametrų.
Žinoma, kad pavyktų džiaugtis visokeriopa izoliacija, labai svarbu, kad langas būtų parinktas ir sumontuotas tinkamai. Nors plastikiniai langai yra patvarūs bei ilgaamžiai, tačiau dėl ramybės siūloma juos kiekvienais metais, geriausia, pavasario metu – papildomai reguliuoti. Geriausia darbus palikti specialistams, kurie viską atliks tinkamai, garantuos, kad lango rėmas nesideformuos.

Reikia patarimo?

Mūsų komanda pasiruošusi jums padėti

Reikia patarimo?

Mūsų komanda pasiruošusi jums padėti


Kai norisi patrauklumo…


Balkono stiklinimas taip pat neatsiejamas ir nuo estetikos.  Dažnam svarbu sukurti tokią namų erdvę, kurioje kiekvienas kampelis būtų funkcionalus, išbaigtas ir jaukus. Tad ir balkonai dažniausiai tampa ne sandėliuku, kur laikomi tuo metu nereikalingi daiktai, tačiau ir šiluma kvepiančia erdve, kurioje kavos puodelis – visada yra skanesnis. Belieka tik nuspręsti – kokio stiliaus plastikiniai balkono langai geriausiai papuoštų Jūsų namą. Renkantis nuosavam namui – derinkite prie kitų langų, o daugiabučių gyventojai turėtų susitarti tarpusavyje – jiems labiausiai tiktų tradiciniai, balti plastikiniai langai, ar norisi tokių, kurie vizualiai atkuria medžio imitaciją.

Norint pasiekti kitokį rezultatą galite pilnai nestiklinti balkono, o įstiklinti tik balkono turėklus.


Ilgaamžiškumas ir kokybė


Įstiklinus balkoną tikrai nereikės jam skirti labai daug dėmesio. Tai yra mitas. Žinoma, kad norint gražaus, švaraus vaizdo pro langą – valyti juos teks (kaip ir rėmus), tačiau kaip ir kitus namų, buto langus – porą kartų per metus – puikiai užtenka. Arba darbus atlikti už Jus gali robotas, tad jums – tik privalumai.
Tariantis dėl balkono stiklinimo darbų – pasidomėkite garantijomis, kurios yra teikiamos. Dažniausiai skirtingoms lango konstrukcijoms garantinis periodas kinta ir gali varijuoti priklausomai nuo gamintojo galimybių. Lango profiliams garantija dažniausiai siekia apie 5-erius metus, stiklo paketams – apie 2 metus, rankenoms ir kitoms smulkmenoms – irgi dažniausiai 2 metai… Detaliau – viskas sutartyse. Laikantis aukščiausių standartų, kurie yra apibrėžti Statybos techninio reglamento „STR 2.04.01:2018 Pastatų atitvaros. Sienos, stogai, langai ir išorinės įėjimo durys“ dokumente – galite būti ramus, kad balkonų stiklinimas – bus ilgaamžis ir džiuginantis kokybe.

Jei norite susisiekti su mumis prašome paskambinti +370 611 10555 numerių arba susisiekti el.paštu info@terasustiklinimas.lt

KITOS NAUJIENOS

Sekite mus